החלקה ברזילאית משקמת

התקדמות הטכנולוגיה בעולם השיער נתנה לספרים ומעצבי שיער בכל רחבי העולם את הזכות והתענוג להתגאות בעובדה שהחלקה יכולה גם להיות משקמת לשיער, ולא רק לגרום להרס, כפי שהיה לפני עשור, עולם עיצוב השיער והמדע הולכים כיום יד ביד, ככל שהמדע מתקדם, כך מתגלים עוד חומרים וכלים אשר עוזרים לנו להבין יותר עולם השיער ובכך להתאים טיפולים משקמים שגם עוזרים לשיער להראות חי, בריא , נושם ויפה יותר.

החלקה משקמת היא בהחלט פתרון לנשים אשר מעוניינות גם להחליק את שיערן וגם לשקם אותו, כיום קיימים 2 סוגים של החלקה משקמת :

החלקה משקמת לשיער דורשת לא רק שימוש בחומרים איכותיים, אלא גם עירנות, מקצועיות ופוקוס מלא של מעצב השיער אשר ידע להתאים לשיער שלך את ההחלקה המושלמת.

מחיר של החלקה ברזילאית משקמת משתנה ממספרה למספרה – אך כאשר זה מגיע אל השיער שלך, הכי חשוב שתקבלי קודם כל את השירות האיכותי ביותר, לעיתים קרובות אנחנו מקבלים לסלון שלנו נשים אשר עברו החלקות שיער כושלות, וזה משהו שאף אישה בעולם לא היתה רוצה שיקרה לה.

אדם סמג'ה הינו מעצב שיער מוביל וגם המדריך הראשי מטעם חברת Beaultima העולמית.
בנוסף להיותו מעצב שיער מוביל, אדם הינו המדריך הראשי בישראל להחלקות שיער מטעם חברת ביולטימה (Beaultima) העולמית. כמדריך ארצי מוסמך, הוא מקיים, מזה למעלה מ-10 שנים, הדרכות מקצועיות למעצבי שיער בכירים ומובילים בארץ ובעולם, מדי שבוע, מקיים סמג'ה הרצאות והדרכות בטכניקות שונות להחלקות שיער, ונחשב כמנטור להחלקות שיער בקרב קהילת מעצבי השיער.

"כל לקוחה מגיעה עם סוג שיער שונה, לכן אני נדרש לבצע התאמות מיוחדות בהתאם למצב השיער ולרצון הלקוחה. כמדריך ראשי – קל לי להתמודד מול כל אתגר. התמודדתי וחוויתי כבר את כל סוגי השיער הקיימים של לקוחות שבאו וביקשו החלקה או שינוי כזה או אחר. כל לקוחה היא בשבילי כמו קרובת משפחה, שאני רוצה לשמח".

אדם יעשה עבורך החלקה ברזילאית משקמת או החלקה משקמת קרטין עם מחיר אטרקטיבי ובאיכות ללא פשרות.

לעוד מידע על החלקה משקמת לשיער התקשרי או השאירי הודעתך ואדם ישוב אליך בהקדם.

מוצרי אדם סמג'ה

רוצים לקבל את המקסימום לשיער שלכם? מספרת אדם סמג'ה גאים להציג את קולקציית מוצרי השיער שלנו, שפותחו בחנות המפעל הבלעדית שלנו, במטרה להעניק לשיער שלך את הטוב ביותר:

מדע בשירות הקוסמטיקה

חומרי גלם איכותיים

תוצאות מרהיבות

עמידות לאורך זמן

טכנולוגית וואקום

סגירת תפריט

הכירו את חנות המפעל שלנו...

חומרי הגלם הם הכי חדישים כיום בתעשייה, רובם מגיעים אלינו מתעשייה התרופות, כולל חומצה הילרונית הידועה כחומר מהפכני לשיקום וריפוי העור גם ברפואה וגם בקוסמטיקה

תהליך הייצור סודי ומהפכני, מה שמאפשר לנו להיות הטובים בעולם כיום – מדע בשירות הקוסמטיקה.

כיום יש עשרות פורמולות בשוק וההבדלים רבים ורחבים, אבל מה שקובע בסופו של דבר זה לא מה שנספר לך אלא – התוצאה בשיער לאחר שימוש ממושך, ובמבחן התוצאה אנו כיום מהטובים בעולם

המבחן לדעת מה טוב יותר הוא מבחן השיער ומבחן הזמן – הכי נכון והכי פשוט, רואים את ההבדל בדיוק כמו בניתוח קוסמטי מוצלח, משתמשים זמן רב וככל שהזמן עובר השיער מתחזק ונראה טוב יותר.

טכנולוגיה העובדת בשיטת וואקום מהפכנית ומכונות המייצרות חיבור בין פאזה מימית לפאזה שומנית, מאפשרות לנו לשמר את החיוניות, היתרונות ותכונותיהם הרפואיים של מוצרי הקוסמטיקה שלנו.

בעבר בישלו מוצרי קוסמטיקה בטמפרטורות גבוהות מאוד – רוב החומרים היו מאבדים מתכונותיהם ואיכות הוויטמינים הייתה ירודה, כיום בזכות מנועים חדישים ומהירים פי 10 מבעבר, יחידות וואקום יוקרתיות, ניתן להגיע לתרכובות איכותיות גם בטמפרטורות נמוכות ולשמר את הוויטמינים, לקבל מוצרים מדהימים ומזינים.

הקידמה ב – 5 השנים האחרונות הקפיצה את הרמה מאוד .

חברת אדם סמג'ה מאמינה כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

קבלו ייעוץ ללא עלות!

היי! מתעניינים בהחלקה ברזילאית משקמת?

אשמח לייעץ לך ללא עלות וללא התחייבות:

דילוג לתוכן